Productnummer:10027697EAN:4007698069650
Kersthanger engel van textiel, 4-voudig, roze/wit/grijs (B/H/D) 5x7x5cm
| BK / BK: | 12 / 288 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je verkoopresultaten een boost met deze charmante kersthangers van duurzaam textiel in roze, wit en grijs. Ze zijn ideaal voor retailers en ontwerpers en bieden veelzijdige decoratieopties die voldoen aan de hoge verwachtingen van de klant. Perfect voor het creëren van een aantrekkelijke, seizoensgebonden sfeer.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.08 kg |
| Gewicht BK: | 2.02 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W316 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











