Productnummer:10018131EAN:4007698181314
Kersthanger engel op houten boomstandaard, 6 panelen, zilver (B/H/D) 8x13x0.5cm/13x8x0.5cm
| BK / BK: | 48 / 192 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kersthanger engel aan boomstandaard van duurzaam hout biedt detailhandelaars en interieurontwerpers een elegante decoratieoplossing. De zilveren look trekt de aandacht en stimuleert de verkoop, terwijl de eenvoudige presentatie in de winkel de aantrekkingskracht vergroot. Ideaal voor seizoensdecoraties.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.5 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 2.25 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W114 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









