Productnummer:10023750EAN:4007698237509
Kerstgeuroliën, basisassortiment, 96 stuks 2x7x2cm, 10 ml
| BK / BK: | 96 / 96 |
|---|---|
| VE: | 96 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Tover elke kamer om in een feestelijke ervaring met onze hoogwaardige kamergeuroliën. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers: Ze zijn gemakkelijk weer te geven, bieden een aantrekkelijke marge en langdurige, natuurlijke essences. Perfect voor sfeervolle decoratie en professionele omgevingen.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 96 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 2 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 4.6 kg |
| Gewicht BK: | 4.6 kg |
| Verzend pallet: | 6720 |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W152, W577 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










