Productnummer:10044634EAN:4007698709556
Kerstbal drinkglas met motief en glazen rietje, champagne 450ml
| BK / BK: | 24 / 24 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek het drinkglas in de vorm van een kerstbal, 450 ml, gemaakt van duurzaam glas, ideaal voor seizoensverkoop. Perfect voor decoratie of professionele evenementen - biedt doorverkoopwaarde en verrukt klanten met zijn unieke ontwerp en hoge kwaliteit.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Champagne |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.2 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W036, W343 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









