Productnummer:10041404EAN:4007698620202
Keramische geschenkkom, 2-voudig, rood/wit/groen (B/H/D) 21x6x25cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De tweekleurige keramische schaal (21x6x25cm) combineert een aantrekkelijk design met duurzaamheid. Hij is ideaal voor retailers en interieurontwerpers en biedt veelzijdige toepassingen in de commerciële decoratiesector en een aantrekkelijke marge dankzij de hoogwaardige afwerking en het tijdloze ontwerp.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 4.66 kg |
| Gewicht BK: | 13.99 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W447 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









