Productnummer:10042035EAN:4007698635626
Kabouter van beige textiel (B/H/D) 18x23x13cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de charmante kabouter van duurzaam textiel in beige (18x23x13 cm). Ideaal voor stijlvolle winkeldisplays of seizoensgebonden kamerontwerpen. De hoogwaardige afwerking en het aantrekkelijke ontwerp bieden veelzijdigheid voor commercieel gebruik en aantrekkelijke marges. De perfecte aanvulling op je decoratiecollectie.
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 15.84 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W026 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











