Productinformatie "Kabouter met LED (3xLR44, incl.), steengoed, 5.8x5.8x16cm, 1 stuk, lichtbruin"
Kabouter met LED (3xLR44, incl.), steengoed, 5.8x5.8x16cm, 1 stuk, lichtbruin
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accentkleur: | Wit |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Aardewerk |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 8 |
| Omdozen aantal: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 5.8 cm |
| Breedte: | 5.8 cm |
| Hoogte: | 15.8 cm |
| Gewicht BK: | 1.174 kg |
| Gewicht BK: | 14.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
| LED: | Ja |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
