Productinformatie "Kaarshouder gewei, poly, 17x16x6cm, 1 st, crème"
Kaarshouder gewei, poly, 17x16x6cm, 1 st, crème
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 2 |
| Omdozen aantal: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 17.2 cm |
| Breedte: | 15.4 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 10.596 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
