Productnummer:10044274EAN:4007698697204
Houten kerstmanstandaard, rood (B/H/D) 18x28x5cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige houten kerstman (18x28x5 cm) combineert kwaliteit en charme, ideaal voor seizoensetalages in de detailhandel. Gemaakt om lang mee te gaan, biedt het winkelend publiek een aantrekkelijke marge en een breed scala aan indoor en decoratieve toepassingen. Perfect om klanten te inspireren met zijn aantrekkelijke ontwerp.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 18 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 3.17 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W083, W472 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









