Productnummer:10046263EAN:4007698235468
Hond met kerstmuts van poly bruin 2-voudig assorti (B/H/D) 14x9x4cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kerstmuts is gemaakt van duurzaam poly en is ideaal voor seizoensgebonden winkels en stijlvolle interieurs. Geassorteerd in twee kleuren, biedt het detailhandelaren en commerciële klanten veelzijdige displayopties en eersteklas winstgevendheid met duurzame kwaliteit. Afmetingen: 14x9x4cm.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.35 kg |
| Gewicht BK: | 4.22 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









