Productnummer:10040417EAN:4007698598907
Hert van mangohout wit (B/H/D) 17x25x2cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant hert van mangohout in wit, ideaal voor winkeliers en ontwerpers. Duurzaam en stijlvol, past bij elk interieur. Veelzijdig en gemakkelijk weer te geven, het verhoogt de aantrekkingskracht van je displays en biedt een aantrekkelijke marge dankzij de hoogwaardige afwerking. Afmetingen: 17x25x2 cm.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2.5 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1.3 kg |
| Gewicht BK: | 10.43 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W119 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











