Productnummer:10044132EAN:4007698692643
Geurlamp van porselein, 3-voudig, groen/rood (B/H/D) 10x13x10cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaars en interieurontwerpers: De drievoudige geurlamp van hoogwaardig porselein maakt indruk met zijn aantrekkelijke groene en rode accenten. Hij is ideaal voor uitnodigende verkoopruimtes en maakt indruk met zijn duurzame afwerking en veelzijdige toepassingsmogelijkheden in een professionele omgeving. Aantrekkelijke doorverkoopmarge gegarandeerd.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 2.31 kg |
| Gewicht BK: | 9.24 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W187 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











