Productnummer:10025944EAN:4007698048105
Geurlamp marmer look keramiek grijs, zwart 2-voudig, (B/H/D) 10x10x10cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De geurlamp van grijs keramiek met marmeren look maakt indruk in de detailhandel en het interieur met zijn duurzame afwerking en elegante presentatie. Ideaal voor commerciële inkopers die zich richten op designtrends en hun klanten een verkoopbaar product van hoge kwaliteit willen bieden.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.88 kg |
| Gewicht BK: | 14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W154, W560 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











