Productnummer:10028204EAN:4007698074838
Engel van keramiek roze/roze, grijs 3-voudig, (B/H/D) 8x14x6cm
| BK / BK: | 3 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige keramische engelen in stijlvol roze en grijs, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Duurzaam en veelzijdig, ze passen naadloos in decoratieve concepten en bieden retailers aantrekkelijke marges. Perfect voor elegante etalages en verfijnde omgevingen.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 10 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W314 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









