Productnummer:10037935EAN:4007698281571
Drinkglas kerstboombal met drinkrietje van kunststof, herbruikbaar, transparant (B/H/D) 10x11x10cm 400ml
| BK / BK: | 24 / 24 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het herbruikbare "kerstbal" drinkglas van hoogwaardig kunststof biedt detailhandelaren en interieurontwerpers een aantrekkelijke, duurzame oplossing voor seizoenspresentaties. Ideaal voor creatieve feestversieringen in een commerciële omgeving, gemakkelijk te presenteren en veelzijdig, het verhoogt de winstgevendheid dankzij de duurzame materiaalkwaliteit.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 400 |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W385 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









