Productnummer:10042684EAN:4007698653842
Decoratieve metalen vogelkooi, abrikoos (B/H/D) 12x24x12cm
| BK / BK: | 6 / 6 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De abrikooskleurige decoratieve vogelkooi van duurzaam metaal biedt retailers en interieurontwerpers een stijlvol en veelzijdig decoratief element. De hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid en verhoogt de aantrekkingskracht van elk interieurontwerp - ideaal voor etalages of verfijnde kameraccenten.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 1.94 kg |
| Gewicht BK: | 1.94 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N044 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









