Productnummer:10042065EAN:4046203411362
Steekkaars gekleurde was salie (H) 10cm Ø2cm Brandduur ca. 4 uur.
| BK / BK: | 25 / 300 |
|---|---|
| VE: | 50 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De saliekleurige staafkaarsen van Kerzenfarm zijn gemaakt van zachte was en hebben een brandtijd van 4 uur. Ze zijn perfect voor interieurontwerpers en boetieks en voegen elegantie toe aan elke omgeving. Ze zijn veelzijdig en beloven een hoog margepotentieel en integratie in moderne decoratieve thema's.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Wachs |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Wachs |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 25 |
| BK hoeveelheid: | 300 |
| Verpakkingseenheden: | 50 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 2 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Diameter: | 2 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 13.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W047, W362 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











