Productnummer:10043015EAN:4007698662882
Keramische plantenbeker bloemen decor, kleurrijk (B/H/D) 25x14x23cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante mok van keramiek met groen botanisch patroon verfraait elke kamer. Ideaal voor boetieks of cafés die op zoek zijn naar een duurzaam, veelzijdig decor. Hoog margepotentieel met een grote aantrekkingskracht op klanten.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 23 cm |
| Breedte: | 26 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1.57 kg |
| Gewicht BK: | 12.58 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O070/N038 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









