Productnummer:10042844EAN:4007698652555
Decoratieve ananas met 5 LED's/timer gemaakt van glas, geel/groen (B/H/D) 8x17x8cm Werking op batterijen 2xAAA niet inbegrepen
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de aantrekkingskracht van je winkelruimte met de decoratieve ananas met 5 LED's en timer. De ananas is gemaakt van hoogwaardig glas en is een duurzame, stijlvolle keuze voor winkeliers en ontwerpers die visuele accenten willen aanbrengen in etalages en interieurs. Werkt op batterijen, flexibel in gebruik.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8.5 cm |
| Breedte: | 8.5 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.37 kg |
| Gewicht BK: | 8.93 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N015 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










