Productnummer:10043129EAN:4007698666019
Decoratieve kom van keramiek, wit (B/H/D) 20x8x20cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant, duurzaam en veelzijdig - onze witte keramische decoratieve schaal (20x8x20cm) voegt een stijlvolle touch toe aan elk ontwerp. Ideaal voor detailhandelaren, omdat het de winkelruimte aantrekkelijker maakt en interieurontwerpers creatieve decoratiemogelijkheden biedt dankzij de hoogwaardige, fijnbewerkte materiaaltextuur. Perfect voor exclusieve arrangementen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19.7 cm |
| Breedte: | 19.7 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 10.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N031 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











