Productnummer:10036368EAN:4007698462420
Theelichthuisje van keramiek, 2-voudig, wit (B/H/D) 7x13x6cm 7x17x5cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je assortiment met deze tijdloze theelichthuisjes van keramiek. Ze zijn ideaal voor retailers en ontwerpers en bieden duurzame kwaliteit en een aantrekkelijk ontwerp voor veelzijdig gebruik in commerciële omgevingen. Profiteer van een eenvoudige presentatie en aantrekkelijke marges.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W411 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










