Productinformatie "Decoratieve bloem met hanger. Hout. 30 cm. 1 st. naturel/roze"
Decoratieve bloem met hanger. Hout. 30 cm. 1 st. naturel/roze
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accentkleur: | Roze |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Seizoen: | Lente |
| Binnenkartons aantal: | 12 |
| Omdozen aantal: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 1.429 kg |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
