Productnummer:10035238EAN:4007698437688
Appel met 10 LED's met timer gemaakt van glas licht paars (B/H/D) 11x12x11cm
| BK / BK: | 6 / 12 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De lichtpaarse glazen appel met 10 LED's en timer combineert elegant design met functionaliteit. Hij is ideaal voor ontwerpers en detailhandelaren en biedt flexibele decoratiemogelijkheden en een eenvoudige presentatie. De hoogwaardige afwerking garandeert een lange levensduur en verhoogt de aantrekkelijkheid van je assortiment.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Paars |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 2.31 kg |
| Gewicht BK: | 4.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W371 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.















