Productnummer:10041850EAN:4032037850316
Adventskrans, metalen kaarsenhouder met magneten, zwart (B/H/D) 25x3x25cm geschikt voor pilaarkaarsen tot 2,3cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige metalen adventskrans met flexibele magnetische kaarsenhouders biedt een stijlvolle, ruimtebesparende en duurzame oplossing voor retailers en interieurontwerpers. Ideaal voor elegante etalage- en evenementdecoraties en bevordert winstgevende zakelijke transacties dankzij het tijdloze ontwerp en de eenvoudige bediening.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 0.46 kg |
| Gewicht BK: | 5.54 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W036 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









