Productnummer:10034277EAN:4007698418533
Adventskalender van textiel, 24 sokken (B/H) 11x18cm, groen/zwart/goud/wit 270cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige adventskalender van textiel: ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De duurzame materialen in stijlvolle kleuren bieden een aantrekkelijke presentatie. Perfect voor feestelijke decoraties in de detailhandel of als veelzijdig element in professionele ontwerpen. Profiteer van aantrekkelijke marges en eenvoudige verwerking.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 270 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.23 kg |
| Gewicht BK: | 5.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W943 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









