Productnummer:10028328EAN:4007698076047
Advent decoratie van metaal, goud (B/H/D) 57x8x13cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het gouden metalen adventsornament (57x8x13 cm) maakt indruk met zijn tijdloze ontwerp, ideaal voor stijlvolle winkelinrichtingen of verfijnde interieurprojecten. Robuust materiaal zorgt voor duurzaamheid, terwijl het retailers toegevoegde waarde biedt door een aantrekkelijke presentatie en een hoge klantenbinding.
| Kleur: | Goud |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 57 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1.47 kg |
| Gewicht BK: | 8.79 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W078, W380 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










