Productnummer:10044751EAN:4007698712921
Advent decor papieren/kartonnen servet, 3-laags, pak van 20, wit (B/H) 33x33cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaren en interieurontwerpers: Ons 3-laags papieren adventsservet optimaliseert feestelijke tafeldecoraties met hoogwaardige bedrukking en duurzame kwaliteit. De verpakking van 20 servetten zorgt voor aantrekkelijke marges en veelzijdig gebruik in detailhandel en decoratie. Ideaal voor een stijlvol ontwerp voor het adventseizoen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.1 cm |
| Breedte: | 33 cm |
| Hoogte: | 33 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









