Productinformatie
Het "Wurm Lichthaus Rathaus Münster" van hoogwaardig porselein biedt winkeliers een elegante, duurzame decoratieve oplossing. Ideaal voor uitnodigende etalages of stijlvolle interieurs, het combineert historische charme met moderne functionaliteit en belooft een aantrekkelijke return on investment voor verkoop en presentatie.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Verzend pallet: | 144 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W593 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












