Productinformatie
Het Wurm "Hotel" lamphuis voegt unieke charme toe aan elke etalage of interieurwinkel. Het is gemaakt van hoogwaardig porselein en maakt indruk met zijn oog voor detail en duurzaamheid. Het is ideaal voor creatieve ontwerpen en biedt retailers een aantrekkelijke margeberekening.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Verzend pallet: | 128 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W585 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













