Productnummer:10041137EAN:4007698607807
Witte porseleinen kerstboom (B/H/D) 5x7x5cm
| BK / BK: | 24 / 144 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De witte porseleinen kerstboom (5x7x5 cm) is ideaal voor retailers en ontwerpers. De hoogwaardige afwerking zorgt voor duurzaamheid en een gemakkelijke presentatie om de seizoensverkoop te stimuleren. Perfect voor stijlvolle etalages en veelzijdig in commerciële omgevingen.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 1.58 kg |
| Gewicht BK: | 9.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W389 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












