Productnummer:10010400EAN:4007698104009
Witte keramische geurlamp (B/H/D) 10x11x10 cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze elegante geurlamp van keramiek combineert tijdloos design met hoge duurzaamheid. De lamp is ideaal voor detailhandelaren, interieurontwerpers en commerciële inkopers. Hij verhoogt de aantrekkingskracht van elke display en stimuleert je verkoop door veelzijdig gebruik in detailhandel en decoratieve omgevingen.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.71 kg |
| Gewicht BK: | 17 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W332/H186 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









