Productnummer:10022121EAN:4007698024772
Winters tafereel Dom van Keulen met licht, muziek, mov. Klok, boom van poly gekleurd (B/H/D) 38x40x52cm
| BK / BK: | 1 / 1 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Presenteer je klanten het indrukwekkende winterse tafereel van de Dom van Keulen: duurzame constructie van poly, met licht en muziek, ideaal voor je verkoopruimtes. De bewegende bel en verlichte boom creëren een onvergetelijke sfeer die de verkoop en klanttevredenheid verhoogt. Perfect voor seizoensdecoraties.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 52 cm |
| Breedte: | 38.5 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W964 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









