Productnummer:10039932EAN:4007698583545
Winterkind van poly mint, roze 2-voudig, (B/H/D) 8x12x8cm
| BK / BK: | 4 / 72 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Onmisbaar voor winkeliers en ontwerpers: het "winterkind" van duurzaam poly in mintroze is perfect voor opvallende etalages. De hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid en een aantrekkelijke marge, ideaal voor een veeleisende, esthetisch georiënteerde klantenkring.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7.5 cm |
| Breedte: | 7.5 cm |
| Hoogte: | 12.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W047 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









