Productnummer:10031202EAN:4007698342364
Windlichtset beker, winter bosdecor 30, 35, 40cm x Ø13cm glas wit set van 3
| BK / BK: | 1 / 3 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kelklantaarnset met winterbosdecor biedt retailers en interieurontwerpers een breed scala aan toepassingen in de detailhandel en decoratieve omgevingen. De set is gemaakt van duurzaam glas, maakt indruk met zijn tijdloze ontwerp en zorgt voor een aantrekkelijke productpresentatie en een hoge klantenbinding.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 45 cm |
| Breedte: | 32 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 2.26 kg |
| Gewicht BK: | 6.79 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W237 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











