Productnummer:10036511EAN:4007698466855
Windlicht winter bosdecor van glas groen (B/H/D) 10x12x10cm
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Winter Forest lantaarn van hoogwaardig glas biedt detailhandelaren en interieurontwerpers een aantrekkelijke, duurzame decoratieve oplossing. De lantaarn is ideaal voor sfeervolle interieurontwerpen in de detailhandel en de horeca en verhoogt de winstgevendheid dankzij de eenvoudige presentatie en veelzijdige toepassingsmogelijkheden.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 6.86 kg |
| Gewicht BK: | 13.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W186 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









