Productnummer:10028280EAN:4007698075583
Windlicht boom, ster decor van metaal goud 2-voudig, (B/H/D) 8x8x8cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg feestelijke glamour toe aan je kamers met onze lantaarnset van hoogwaardig, duurzaam goudkleurig metaal. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar stijlvolle, veelzijdige decoratieoplossingen. Afmetingen: (B/H/D) 8x8x8 cm. Perfect voor het accentueren van winkel- en commerciële interieurs.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 38.5 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W152 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










