Productnummer:10044707EAN:4007698711894
Vilten kersthanger sneeuwvlok, beige (B/H/D) 30x30x5cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De beige vilten kersthanger "Snowflake" (30x30x5cm) combineert kwaliteit en stijlvolle decoratie. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers: duurzaam, veelzijdig en gemakkelijk weer te geven, biedt het zowel commerciële meerwaarde als esthetische elegantie in professionele omgevingen.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.34 kg |
| Gewicht BK: | 5.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W259, W393 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









