Productnummer:10041515EAN:4007698623326
Verlichte ster 1440 LED met timer 6/18, warm wit, IP44 adapter 31V, 6W kunststof wit iriserend (W/H/D) 60x60x10cm
| BK / BK: | 1 / 3 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De verlichte ster met 1440 LED's biedt interieurontwerpers en winkeliers een breed scala aan ontwerpmogelijkheden. Hij is gemaakt van duurzaam, iriserend kunststof en is ideaal voor indrukwekkende etalages en stijlvolle interieurs. De geïntegreerde timer bespaart energie en grondstoffen, terwijl buitengebruik moeiteloos is dankzij de IP44-adapter.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9.5 cm |
| Breedte: | 60 cm |
| Hoogte: | 60 cm |
| Gewicht BK: | 0.96 kg |
| Gewicht BK: | 2.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W375 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











