Productnummer:10043474EAN:4007698673475
Vaas kerstman decor gemaakt van keramiek, wit (B/H/D) 14x17x14cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Nikolaus Dekor" vaas van duurzaam keramiek is ideaal voor retailers en ontwerpers die zich richten op seizoensgebonden, stijlvol design. Het hoogwaardige materiaal belooft duurzaamheid, terwijl het originele ontwerp een meesterlijke aanvulling is op elke decoratie en potentiële marges ondersteunt.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 14 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.91 kg |
| Gewicht BK: | 7.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W401, W477 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











