Productnummer:10044570EAN:4007698707798
Textiel ballerina hanger, groen (B/H/D) 10x18x3cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Ballerina" hanger van duurzaam textiel geeft elke kamer een elegant tintje. Deze hanger is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden. Het hoogwaardige materiaal maakt indruk met zijn kwaliteit en draagt bij aan een aantrekkelijke margeverhoging. Perfect om in etalages te hangen.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis, Pasen |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.07 kg |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W173 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









