Productnummer:10046597EAN:4007698252878
Strikhanger van textiel roze/roze (B/H/D) 22x18x2cm
| BK / BK: | 24 / 288 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ons roze/roze textiellint biedt interieurontwerpers en detailhandelaars decoratieflexibiliteit van hoge kwaliteit. Gemaakt van duurzame stof, voegt het blijvende elegantie toe aan elke display. Met zijn veelzijdige ontwerp is het ideaal voor creatieve etalage- en commerciële decoratie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Roze/Roze |
| Kollektion: | Sweet Wonderland |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.03 kg |
| Gewicht BK: | 5.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









