Productnummer:10046187EAN:4007698233235
Sneeuwbol peperkoekfiguur van poly/glas kleurrijk 2 assorti (B/H/D) 9x10x8cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze charmante sneeuwbol met peperkoekfiguren van stevig poly/glas biedt commerciële veelzijdigheid voor interieurontwerpers en winkeliers. Het kwaliteitsvakmanschap garandeert duurzaamheid en een aantrekkelijk ontwerp, ideaal voor het uitstallen van koopwaar en seizoensaccenten. Perfect voor detailhandel of decoratieve omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Kollektion: | Sweet Wonderland |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Gewicht BK: | 8.45 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










