Productnummer:10046661EAN:4007698254629
Groene keramische lantaarn huis (B/H/D) 7x12x6cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het keramische lantaarnhuisje in groen (7x12x6cm) is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die kwaliteit hoog in het vaandel hebben staan. Aantrekkelijk en duurzaam, zorgt het voor sfeervol licht in etalages of designprojecten en verbetert het de esthetiek en winstgevendheid van de verkoopomgeving.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Kollektion: | Sweet Wonderland |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 12.67 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











