Productnummer:10047782EAN:4007698283520
Sneeuwpop van poly wit 4 assorti (B/H/D) 6x11x6cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze duurzame sneeuwpop van polyresin maakt indruk op winkeliers met zijn aantrekkelijke ontwerp en eenvoudige presentatie. Ideaal voor interieurontwerpers voor veelzijdige winterdecoratie. Profiteer van aantrekkelijke marges en een grote vraag van klanten tijdens het seizoen. Afmetingen: 6x11x6 cm.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.35 kg |
| Gewicht BK: | 8.45 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









