Productnummer:10039828EAN:4007698580360
Sneeuwbol slee, huis in peperkoek design gemaakt van poly, gekleurd glas 2-voudig, (B/H/D) 7x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sneeuwbol in peperkoekdesign, gemaakt van duurzaam poly en glas, biedt retailers en interieurontwerpers een aantrekkelijke designoptie. Ideaal voor kerstdecoraties, stimuleert impulsaankopen met zijn charmante esthetiek en hoogwaardige afwerking.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.78 kg |
| Gewicht BK: | 14.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W142, W519 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









