Productnummer:10039829EAN:4007698580391
Sneeuwbol kerstmuis van poly, gekleurd glas 2-voudig, (B/H/D) 4x6x4cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sneeuwbol-kerstmuis van poly en glas combineert een charmant ontwerp met een hoog detailniveau, ideaal voor winkelruimtes en interieurinrichting. Het duurzame materiaal garandeert een aantrekkelijke marge, terwijl het compacte formaat veelzijdige decoratiemogelijkheden biedt.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 8.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W142, W519 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









