Productnummer:10038238EAN:4007698517847
Sneeuwbol Kerstman, sneeuwpop in peperkoekdesign gemaakt van poly bruin 2-voudig, (B/H/D) 8x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Presenteer je klanten klassieke feestelijkheid met de duurzame poly sneeuwbol in een charmant peperkoekontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers om aantrekkelijke marges te creëren en seizoensgebonden charme van hoge kwaliteit toe te voegen aan elke commerciële decoratie.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7.8 cm |
| Hoogte: | 8.8 cm |
| Gewicht BK: | 1.72 kg |
| Gewicht BK: | 10.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W142, W519 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









