Productnummer:10047526EAN:4007698275815
Sneeuwbol Kerstman/mans van poly/glas rood 2 assorti (B/H/D) 9x8x9cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je display met deze kerstmannen en elanden sneeuwbollen van 9x8x9 cm, gemaakt van duurzaam polyglas. Ideaal voor detailhandelaren en decorateurs die op zoek zijn naar seizoensdecoratie van hoge kwaliteit die klanten boeit en de verkoop moeiteloos stimuleert.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 2.01 kg |
| Gewicht BK: | 12.04 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












