Productnummer:10027887EAN:4007698071707
Sneeuwbol hond met kerstmuts van poly, gekleurd glas 3-voudig, (B/H/D) 5x6x5cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De sneeuwbol "Hond met kerstmuts" combineert poly- en glasmateriaal voor duurzame decoraties. Ideaal voor detailhandelaren: compact formaat voor eenvoudige plaatsing en aantrekkelijke presentatie. Perfect voor seizoensgebonden verkoopruimten - verhoogt de aantrekkingskracht en het verkooppotentieel in feestelijke winkels.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W127 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









