Productnummer:10042163EAN:4007698638399
Set van 3 vierkante Merry Christmas blikken, gemaakt van kleurrijk metaal (B/H/D) 21x15x9cm, 19x13x8cm, 17x12x7cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Merry Christmas" blikken set van robuust, duurzaam metaal biedt retailers aantrekkelijke presentatiemogelijkheden. De set is ideaal voor seizoensgebonden winkeldecoraties en overtuigt door de hoogwaardige afwerking en het veelzijdige gebruik op de winkelvloer. Perfect voor stijlvolle kerstdisplays en het verhogen van de winstgevendheid in de detailhandel.
| Akzentmaterial: | Metall |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 5.02 kg |
| Gewicht BK: | 5.02 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W049, W199 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









